individuální mobility žáků

Obohaťte vzdělávání svých žáků prostřednictvím individuálních mobilit KA1 Erasmus+ a otevřete jim cestu k mezinárodním vzdělávacím zkušenostem. Tento program podporuje školy v pěstování globálního rozhledu žáků a usnadňuje dlouhodobé i krátkodobé výměny. Je to základní nástroj pro ředitele škol a koordinátory programu Erasmus+, kteří usilují o rozšíření vzdělávacích obzorů a podporu mezikulturního porozumění na svých školách.

Charle's bridge

Jak probíhají individuální mobility

Individuální mobility v rámci programu KA1 Erasmus+ vtahují studenty do vzdělávacích systémů a kultur školských institucí v zahraničí. V rámci dlouhodobých mobilit studenti navštěvují školu v zahraničí až celý rok, chodí na výuku, účastní se školních aktivit a studují společně s místními vrstevníky. Krátkodobé mobility, které trvají dva týdny až tři měsíce, se zaměřují na konkrétní projekty nebo kurzy a umožňují studentům úzce spolupracovat se zahraničními spolužáky a získat hodnotné zahraniční zkušenosti.

Pro koho JSOU INDIVIDUÁLNÍ MOBILITY vhodné?

  • Žáci základních škol
  • Studenti středních škol

JAKÉ JSOU CÍLOVÉ DESTINACE

Španělsko 🇪🇸

Německo 🇩🇪

Velká Británie 🇬🇧

Irsko 🇮🇪

Malta 🇲🇹

Dánsko 🇩🇰 

Co získají Vaši žáci

  • Žáci se hluboce ponoří do kulturního a akademického života hostitelské země a získají neocenitelné zkušenosti zážitky.
  • Pravidelná komunikace v cizím jazyce vylepší jejich jazykové a komunikační dovednosti.
  • Vystavení různým vzdělávacím prostředím rozšíří jejich akademické chápání a kritické myšlení.
  • Orientace v novém životním prostředí pomůže jejich osamostatnění a zároveň jim pomůže vytvořit si mezinárodní síť kontaktů a přátel.

DOPRAVA, UBYTOVÁNÍ A STRAVA

Žáci se do většiny destinací dopravují letecky nebo vlakem. Ve vyjímečných případech autobusem. Zajistíme pro vaše žáky kompletní servis objednání jízdenek či letenek a všech doplňkových služeb. Dále pro žáky zajistíme cestovní pojištění a případně i pojištění storna zájezdu

Po dobu mobility jsou žáci ubytovaní v námi ověřených hostitelských rodinách nebo školských studentských rezidencích. Strava je standardně zařízena formou polopenze – snídani a večeři jim připravují v hostitelské rodině a oběd si žáci mohou zakoupit ve školní kantýně nebo v blízkých restauracích.

VÁŠ PROJEKT, NAŠE STAROST

Edutours je Vaším partnerem nejen po dobu samotného výjezdu, ale také před a po něm. Naši zkušení konzultanti nejen kvalitně zajistí samotné výjezdy, ale také se postarají o veškerou administrativu a získávání podkladů pro vykazování dotací a financování.

Jak začít?

Zajištění individuálních mobilit žáků nebylo nikdy snažší!

  1. Domluvte si s námi schůzku na které probereme vaše potřeby.
  2. Na jejím základě Vám vypracujeme nabídku na míru Vaší škole.
  3. Celým procesem i zajištěním kurzů Vám budeme k dispozici.
  4. Po realizaci pro Vás připravíme dokumentaci k dokazování dotací.

Možnosti financování tohoto výjezdu

Erasmus+ logo

Erasmus+ Logo

Erasmus+

Všechny námi nabízené výjezdy splňují požadavky a nároky financování projekty Erasmus+. Náš zkušený tým garantuje kvalitu a úplnost podkladů a Vy se tedy můžete bez starostí věnovat získávání nových zkušeností.

Více informací

Vlastní financování

Vlastní financování

Naše programy nemusíte financovat pouze pomocí dotačních titulů. Kontaktujte nás pro informaci o možnostech vlastního financování a Naši zkušení konzultanti Vám navrhnou nejefektivnější variantu financování.

Napište nám

Máte dotazy nebo chcete objednat kurz? Napište nám!

Detail produktu

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.