Skupinové Mobility žáků

Skupinová mobilita je ideální pro všechny žáky základních a středních škol, které jsou zapojené do programu Erasmus+. Je to příležitost jak strávit týden nebo dva na partnerské škole v jiné evropské zemi, navštěvovat běžné hodiny a navázat kontakty s vrstevníky z celé Evropy. Na programu se budou žáci účastnit kulturních výletů, což nabízí jedinečný pohled na způsob života v hostitelské škole. Mobilita do zahraniční školy je o rozšiřování vzdělávacích zkušeností studentů a podporování mezinárodních spojení mezi žáky, učiteli a školami.

Charle's bridge

Jak probíhají skupinové  mobility

Skupinové mobility v rámci programu KA1 Erasmus+ umožňují studentům strávit nějaký čas na partnerské škole v zahraničí, kde se zapojí do každodenní výuky a dalších aktivit. Součástí pobytu jsou kulturní výlety a skupinové projekty, které studentům pomáhají žákům navázat kontakt s místními vrstevníky a dozvědět se více o jejích kultuře. Po celou dobu mobility je studentům poskytována praktická podpora českého koordinátora, která zajišťuje hladký a bezpečný průběh celé mobili

Pro koho skupinové MOBILITY vhodné?

  • Žáci základních škol
  • Studenti středních škol

JAKÉ JSOU CÍLOVÉ DESTINACE

Španělsko 🇪🇸

Německo 🇩🇪

Velká Británie 🇬🇧

Irsko 🇮🇪

Malta 🇲🇹

Co získají Vaši žáci

  • Studenti získávají praktické dovednosti zapojením do průmyslové praxe, čímž zlepší svou profesní připravenost a zaměstnatelnost.
  • Interakce s odborníky a kolegy stážisty rozšíří jejich profesní síť a otevře dveře k novým pracovním příležitostem.
  • Aktivní účast na reálných projektech studentům umožní rozvíjet dovednosti, ceněné na trhu práce.
  • Mentorství od zkušených profesionálů studentům poskytne cenné vedení a prohlubuje porozumění vybranému oboru.

DOPRAVA, UBYTOVÁNÍ A STRAVA

Žáci se do většiny destinací dopravují letecky nebo vlakem. Ve vyjímečných případech autobusem. Zajistíme pro vaše žáky kompletní servis objednání jízdenek či letenek a všech doplňkových služeb. Dále pro žáky zajistíme cestovní pojištění a případně i pojištění storna zájezdu

Po dobu mobility jsou žáci ubytovaní v námi ověřených hostitelských rodinách, školských studentských rezidencích nebo hotelech. Strava je standardně zařízena formou plné penze – třemi chody a pitným režimem.

VÁŠ PROJEKT, NAŠE STAROST

Edutours je Vaším partnerem nejen po dobu samotného výjezdu, ale také před a po něm. Naši zkušení konzultanti nejen kvalitně zajistí samotné výjezdy, ale také se postarají o veškerou administrativu a získávání podkladů pro vykazování dotací a financování.

Jak začít?

Zajištění skupinových mobilit žáků nebylo nikdy snažší!

  1. Domluvte si s námi schůzku na které probereme vaše potřeby.
  2. Na jejím základě Vám vypracujeme nabídku na míru Vaší škole.
  3. Celým procesem i zajištěním kurzů Vám budeme k dispozici.
  4. Po realizaci pro Vás připravíme dokumentaci k dokazování dotací.

Možnosti financování tohoto výjezdu

Erasmus+ logo

Erasmus+ Logo

Erasmus+

Všechny námi nabízené výjezdy splňují požadavky a nároky financování projekty Erasmus+. Náš zkušený tým garantuje kvalitu a úplnost podkladů a Vy se tedy můžete bez starostí věnovat získávání nových zkušeností.

Více informací

Vlastní financování

Vlastní financování

Naše programy nemusíte financovat pouze pomocí dotačních titulů. Kontaktujte nás pro informaci o možnostech vlastního financování a Naši zkušení konzultanti Vám navrhnou nejefektivnější variantu financování.

Napište nám

Máte dotazy nebo chcete objednat kurz? Napište nám!

Detail produktu

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.