Kdo jsme?

Vznikli jsme v roce 2011 pod názvem British Studies. Od roku 2015 jsme licencovanou cestovní kanceláří, která pořádá zejména studijní pobyty v zahraničí pro žáky středních škol. V průběhu roku 2015 jsme také vyslali první skupiny učitelů v rámci programu OP VK výzvy č. 56 do Německa, Velké Británie a Irska. V listopadu 2019 proběhl re-brand, který vystihuje více naše zaměření pod názvem Edu Tours. Zaměřujeme se na více destinací a zajišťujeme cestovně vzdělávací pobyty učitelů a žáků z českých středních škol. Českým středním školám pomáháme dosáhnout na dotace z programu Erasmus a dalších grantových programů s cílem zvýšit jejich kvalifikaci v jejich oboru. 

Úzce spolupracujeme s projektem Education.cz Tomáše Jízdného, který se specializuje na poradenství v oblasti studia v zahraničí zejména pro studenty. Projekt pracuje s řadou zahraničních konzultantů a vzdělávacích institucí především v USA, UK, Irsku, Německu a Rakousku, ale i Skandinávii a dalších zemích. Kromě toho se projekt věnuje také kariérnímu poradenství a smysluplnému plánování vzdělávací cesty. Pomáhá tak studentům  nejen k zahraničním zkušenostem, ale také hledat správný směr k úspěšné vzdělávací i kariérní cestě. 

Školám se vždy věnujeme individuálně a snažíme se pro jejich studenty a učitele vždy zajistit tu nejlepší péči. Máme své koordinátory, kteří na stáže cestují s učiteli, aby byli na blízku v případě potřeby.

Lukáš Heřmánek

Business development, spoluzakladatel

 

Lukáš vycestoval na střední školu do Anglie již ve svých 16 letech. Motivoval ho nedostatek příležitostí v Česku, jak se naučit anglicky a také chtěl získat zkušenosti ze zahraničí. Po více jak roce se vrátil s plynulou angličtinou, zkušenostmi a novou motivací, která ho drží dodnes – pomáhat mladým studentům do zahraničí a zažít podobné dobrodružství jako zažil on.  

Po návratu z Anglie vystudoval podnikové finance na Vysoké škole ekonomické v Praze a také mezinárodní obchod v rakouském Innsbrucku. 

Lukáš se v Edu Tours stará o vztah s partnerskými školami jak v česku, tak zahraničí.

Viktor Nyitray

Sales, Spoluzakladatel 

Viktor se věnuje problematice vzdělávání již od svých 17 let, kdy spoluzaložil projekt British Studies Agency (BSA), skrze který pomohl českým a slovenským studentům dosáhnout na prestižní středoškolské vzdělání ve Velké Británii. Projekt BSA na podzim roku 2019 prošel transformací na Edu Tours a i díky tomu Viktor, který vystudoval střední školu v anglickém Brightonu a na vysokou školu vyrazil do španělské Marbelly může k vysněnému studiu v zahraničí pomoci ještě více studentům.

NAPIŠTE NÁM

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.